Tavo žinios ir gebėjimai – tavo „Supergalia“

„Tavo supergalia“ – būtent taip vadinasi naujas televizijos laidų ciklas, kuriame pasakosime apie gebėjimus puošti, saugoti, atkurti, statyti – dešimt sričių ir kelis kartus daugiau profesijų, kurias įvaldę įgyjame savąją „galią“.

Vienam tai – gebėjimas auginti ar iškepti gardžią duoną, kitam – pasiūti dailų drabužį, trečiam – nukalti žiedus jaunavedžiams, ketvirtam – papuošti salę didelėms iškilmėms. Skirtingas profesijas pasirinkusių profesinių mokyklų mokinių laidoje laukia tikras išbandymas – tiesiai iš klasės jie keliaus pas profesionalą ir per vieną dieną turės įrodyti, kad baigę mokslus bus verti vadintis savo amato meistrais, o darbdavys galės neabejoti jų gebėjimais.

Jau pirmojoje laidoje susitiksime su drabužių modeliuotojais ir siuvėjais, su kirpėjais ir floristais – su tais, kurių „supergalia“ – puošti mus ir mūsų aplinką. Tačiau tai, ką jie išgirs iš profesionalų, tinka visiems: „Jeigu nori tapti geru specialistu, pastangų turėsi įdėti daug“.

Televizijos laidų ciklą „Tavo supergalia“ – apie tai, kuo ypatingos ir patrauklios įvairios profesijos ir kur jų galima išmokti, žiūrėkite per TV3. Pirmoji laida – jau šį šeštadienį, spalio 27 d., 10.30.