TV laida „Pažinimo klubas“: kaip pagauti sėkmę, jei jos išpardavimų nebūna?

„Kai atsivers durys, išdrįskite pro jas įžengti. Bet atminkite, kad reikės rasti ir jėgų eiti naujuoju keliu vis tolyn ir tolyn“, – sako TV laidos „Pažinimo klubas“ herojai.

Nelaukit, kol kas nors jums ant lėkštutės atneš receptą, kuriame bus parašyta, ar geriau gilinti žinias pasirinktoje srityje, ar padėti diplomą į šalį ir eiti mokytis to, kas traukia, ar galėsite pragyventi, jei hobį paversite darbu ir kiek nemiegotų naktų jums tai kainuos, – pataria jie tiems, kurie vis dar svarsto: „Ar ne per vėlu mokytis perkopus tam tikrą amžiaus ribą, ar sugebėsiu ir iš viso kam man to reikia?“

Jie – tie, kurie jau išdrįso: scenografė, tapusi individualios avalynės kūrėja Dana, buvęs radijo laidų vedėjas, o dabar verslininkas, sukūręs išmaniąją užuolaidų skaičiuoklę Darius, gamybos vadovė Regina, į mokslus kibusi po įspėjimo, kad gali būti atleista iš darbo, ir jau perkopusi 55+ ribą parnešusi savo viršininkui diplomą, telekomunikacijų specialistas ir gidas Andrius, įdarbinęs savo hobį, bei Dakaro legenda Antanas Juknevičius, priduriantis, kad dabar „visi žino, kad aš lenktynininkas, bet niekas nežino, kad aš dailininkas“.

Anot jų, ir asmeninio tobulėjimo trenerio Žilvino Butkevičiaus, sėkmės „išpardavimų“ nebūna, tad jei norite ką nors savo gyvenime pakeisti, visų pirma turite sau pasakyti, kad nesvarbu, kaip iki šiol klostėsi karjera ir kiek jums metų –pats geriausias laikas tai padaryti yra šiandien. Jiems pritaria ir Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos prezidentė Inga Jagelavičiūtė, pasakojanti apie suaugusiųjų mokymosi galimybes mūsų šalyje.

Įrodymai „iš patirties“ – paskutinėje, šeštoje TV laidoje iš ciklo „Pažinimo klubas“, finansuojamo Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis. Ją žiūrėti kviečiame šeštadienį, lapkričio 2 d., 8 val. 30 min. per LNK.