Geriausio profesinio mokymo mokytojo kategorijos nugalėtojas – Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos profesijos mokytojas Vitalij Kabelis !

foto3

Nuoširdžiai sveikiname Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos profesijos mokytoją Vitalij Kabelį tapus nugalėtoju Europos profesinių gebėjimų savaitės 2020 Meistriškumo profesinio mokymo srityje Geriausio profesinio mokymo mokytojo kategorijoje!

Konkursas vyko visos Europos profesinių gebėjimų savaitės 2020 metu, o šioje nominacijoje varžosi geriausi Europos profesinio mokymo srities profesionalai, kurie savo patirtimi ir žiniomis prisideda prie novatoriško požūrio į profesinį mokymą.

Vitalij Kabelis yra mokytojas ekspertas. Jo entuziasmas įkvepia siekti meistriškumo kuriant, diagnozuojant ir taisant automobilių elektros valdymo sistemas. O žinios – teisėjauti tarptautinėse mechanikos varžybose “EuroSkills” taip pat kurti e. mokymosi priemones ir seminarus tiek Lietuvos, tiek Europos profesinio mokymo mokytojams, studentams ir darbuotojams.

Apdovanojimus įteikė už darbo vietas ir socialines teises atsakingas Europos Komisijos narys Nicolas Schmitas. Jis sakė: Ši ceremonija užbaigia Europos profesinių gebėjimų savaitę 2020. Jos metu dalyviai įrodė, kad profesinis mokymas gali būti tiltas į naują skaitmeninį ir ekologišką darbo pasaulį, o dirbant ir stengiantis kartu profesinis mokymas turi tapti lengvai prieinamas bet kokio amžiaus žmonėms viso jų gyvenimo metu. Profesinis mokymas – unikalus užimtumo kelias.

Ačiū visiems balsavusiems ir dar kartą sveikiname Vitalij Kabelį!

baneris