„WEB challenge 2023“ – profesinių mokyklų būsimųjų programuotojų meistriškumo konkursas

web-dev-challenge-2023-lt-www2-07-07_1-new

„WEB challenge 2023“ – profesinių mokyklų būsimųjų programuotojų meistriškumo konkursas, išaugęs nuo respublikinio iki tarptautinio. Kviečiame mokinius dalyvauti ir savo žiniomis susirungti su bendramoksliais ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų Europos Sąjungos šalių profesinių mokyklų.

Konkurso tikslas – ugdyti mokinių gebėjimą spręsti problemas taikant pažangias WEB technologijas, skatinti kūrybiškumą ir tarptautinį bendradarbiavimą.

Konkursas vyks 2023 m. kovo 27- 29 d., per tris konkurso dienas dalyviai turės galimybę pademonstruoti mokykloje įgytas žinias, taikant jas konkrečioje probleminėje situacijoje. Konkurso užduotį rengia verslo atstovai – gerai žinoma tarptautinė IT įmonė. Užduotis išlieka konfidenciali iki konkurso pradžios.

Pirmąją dieną dalyviai kurs Back-End aplikaciją, antrąją dieną – Front-End aplikaciją, o trečiąją dieną varžysis spręsdami užduotis komandose. Konkurso dalyviai turi gebėti taikyti WEB technologijas, tokias kaip: HTML5, SASS, JavaScript, React JS, REST (pasirinktinai) API, MySQL, bet kurią iš išvardintų: PHP, C#, Java, Python ir kt.

Konkurso darbus vertins komisija:

Vyr. vertintojas – profesijos mokytojas metodininkas („Euroskills“ ekspertas) Martynas Kašelionis
Kauno informacinių technologijų mokyklos profesijos mokytoja Jolita Kuncienė
Vertintojas iš kitos mokyklos (atrenkamas burtų keliu)
Verslo atstovo deleguotas programuotojas.
Konkurso I – III vietų laimėtojai bus apdovanoti rėmėjo įsteigtomis dovanomis bei diplomais. Visi kiti dalyviai ir mokytojai gaus pažymėjimus apie dalyvavimą konkurse.

Kviečiame mokinius registruotis iki vasario 28 d., mokinius konkursui registruoti gali ir mokytojai. Iš vienos profesinės mokyklos gali registruotis iki 3 dalyvių, kurių amžius neviršija 25 metų konkurso dieną.

Registracijos forma: https://forms.gle/8gKoCh5Byx2qjPoZ6

Konkurso nuostatai: https://drive.google.com/file/d/1VeeHa6w6lahIVG-SysLY0X453OGGXgmW/view?usp=sharing

Konkursą organizuoja ir vykdo: Kauno informacinių technologijų mokykla
Konkurso partneris: Kompiuterijos metodinė komisija prie KPMPC