Dalyvaukite fotografijos konkurse #CedefopPhotoAward 2019. Papasakokite savo istoriją apie patirtį Lietuvos profesiniame mokyme

Europos profesinio mokymo plėtros centras (CEDEFOP) organizuoja fotografijos konkursą #CedefopPhotoAward 2019 tema „Profesinis mokymas: papasakokite savo istoriją“.

f-56_4_cedefopphotoaward_sumazinta

Konkursas organizuojamas ketvirtus metus iš eilės, iki šiol Lietuvos atstovams konkursas yra labai sėkmingas. 2016 metais dviejų Lietuvos atstovų iš Tauragės bei Šiaulių profesinio rengimo centrų fotografijos pateko tarp geriausiųjų, 2017 metais pirmojo prizo laimėtojais tapo Šiaulių profesinio rengimo centro komanda „Laikas kurti“, o Kauno mechanikos profesinio mokymo centro komanda „Mechaniniai paukščiai“ pateko tarp geriausiųjų. 2018 metais Lietuvos atstovų komanda „F-56“ fotografai, atstovaujantys Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą, laimėjo konkurso prizą — kelionę į Salonikus (Thessaloniki), Graikijos Respubliką, kurios metu 2018 m. lapkričio 1 d. dalyvavo Salonikų (Thessaloniki) tarptautinio filmų festivalio atidarymo ceremonijoje bei 2018 m. lapkričio 2 d. fotografijos parodos atidaryme kaip garbės svečiai.

deividas-skirius

Konkurso tikslas – paskatinti profesinio mokymo įstaigų besimokančiuosius pateikti savo mokymosi profesiniame mokyme kolektyvinės patirties fotoistoriją, pasidalinti žinute apie savo požiūrį į profesinį mokymą.

Bus nominuotos tris geriausios fotoistorijos. Taip pat bus atrinkta 17-ka geriausių fotografijų. Su jomis galėsite susipažinti Instagram‘e #CedefopPhotoAward.

Konkurso prizai:

  • Pirmąjį ir antrąjį prizą laimėjusios komandos keliaus į Helsinkį, Suomijos Respubliką, dalyvauti Europos profesinių gebėjimų savaitės Gala vakarienėje 2019 m. spalio 17 d. bei apdovanojimo renginyje 2019 m. spalio 18 d.
  • Trečiojo prizo laimėtojai keliaus į Salonikus (Thessaloniki), Graikijos Respubliką, dalyvauti 2019 m. spalio 31 d. Salonikų (Thessaloniki) tarptautinio filmų festivalio atidarymo ceremonijoje.

f-56_2_cedefopphotoaward_sumazinta

Geriausios fotografijos bus publikuotos CEDEFOP interneto svetainėje, socialiniuose tinkluose, Salonikų tarptautiniame filmų festivalyje (2019 m. spalio 31 – lapkričio 10 dienomis), Europos profesinių gebėjimų savaitės metu Helsinkyje (2019 m. spalio 14-18 dienomis).

Dalyvavimo sąlygos:
Konkurse gali dalyvauti Europos Sąjungos šalių, Norvegijos ir Islandijos profesinio mokymo įstaigų mokiniai, besimokantys pagal pirminio ar tęstinio profesinio mokymo programas. Dalyviai turi suformuoti komandą ne daugiau kaip iš 4 narių. Kiekviena komanda turi pateikti originalią fotoistoriją (nuo keturių iki penkių fotografijų) bei pateikti naratyvinį, ne daugiau kaip 100 žodžių aprašymą. Kiekviena komanda gali pateikti tik vieną originalią fotoistoriją. Individualiai besimokantieji pateikę savo nuotraukas bus atmesti kaip neatitinkantys konkurso sąlygų.
Komandos turi pateikti savo fotoistorijas el. pašto adresu www.cognitoforms.com/Cedefop1/CedefopPhotoAward2019.

Fotografijų pateikimo terminas: 2019 m. gegužės 31 d., 23:59 val. (Graikijos Respublikos laiku).

Kviečiame profesinio mokymo įstaigų mokinius ir jų mokytojus aktyviai dalyvauti šiame Konkurse ir pasidalinti savo mokymosi profesiniame mokyme patirtimi.

Konkurse dalyvaujančioms profesinio mokymo įstaigų komandoms Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras įteiks atminimo dovanėles.

Detalesnė informacija:

Dalyvavimo konkurse taisyklės bei paraiškos forma

Konkurso nuoroda CEDEFOP internetinėje svetainėje: www.cedefop.europa.eu

CEDEFOP informacija apie praėjusius CedefopPhotoaward konkursus: 2018, 2017, 2016.

Kilus klausimams rašykite el. paštu neringa.tolstych@kpmpc.lt.