ES programavimo savaitė (EU Code Week)

Maloniai kviečiame dalyvauti iniciatyvoje ES programavimo savaitė (Code Week), kuri vyks š.m. spalio 6–21 d. Kviečiame organizuoti renginius, pamokas, praktinius ir internetinius seminarus bei kitas veiklas, kurie būtų susiję su algoritmavimu, loginiu mąstymu, programavimu, ir pan.

Pagrindinis ES programavimo savaitės tikslas – parodyti, kas yra informatinis mąstymas, algoritmavimas, programavimas, su technologijomis susijusios veiklos. Taip pat generuoti ir įgyvendinti idėjas kodo pagalba, siekiant programavimą padaryti labiau matomu bei suburti motyvuotus žmones, siekiančius sužinoti ir daugiau išmokti apie skaitmeninį pasaulį.

Šią visuomeninę iniciatyvą palaiko Europos Komisija ir vykdo savanoriai, kurie yra programavimo savaitės ambasadoriai savo šalyse. Programavimo savaitės renginių organizatoriai apie savo renginius skelbia svetainėje http://events.codeweek.eu/ .

Daugiau informacijos apie ES programavimo savaitę galite rasti čia ir http://codeweek.eu/resources/ www.skaitmeninekoalicija.lt